Tápé ESK - Szegedi VSE I.

2009.10.25

Küzdöttünk, de most jobbak voltak.

Írta: Kovács H. Zsolt

Nagyon idegesen kezdett a csapat, de ennek ellenére uraltuk a játékteret. Helyzeteket alakítottunk ki, ezekből külön kiemelendő Mátó szabadrúgása, ami mindenki feje felett elszállt, de Bakai csak combbal tudott beleérni, így fölészállt a labda. A 26. percben egy szögletet követően, nem tudtunk középen felszabadítani, hátrányba kerültünk, 0-1. A gólt követően még próbálkozott a csapat, Bagi Tomi lőtt kiszorított helyzetből kapufát. Ezt a helyzetet leszámítva ellenfelünk vette kezébe az irányítást, aminek meg is lett a következménye. A felívelt labdát Báló Ricsi (ifiből érkezett vissza) próbálta elrúgni a labdát, de nem sikerült neki. Borbola először még menteni tudott egy becsúszással, de a kipattanót 18 méterről a kapunkba emelték, 0-2.

A szünet után nagy hévvel vetettük bele magunkat a játékba, mentünk előre, de ma semmi se sikerült. Mindenki küzdött, és akart a pályán, de ennek az lett az eredménye, hogy hátul kinyílt a védekezésünk, és az egyik védőnk fejpárbajt vesztett, így a vendég csapat csatára egyedül vihette a kapusunkra a labdát, és 0-3-ra alakította az állást. Ezek után edzőnk még alkalmazott egy cserét is, Terhes Dénes állt be Kovács H. Zsolt helyére. A játékrész hátralévő idejében más már nem történt, így vereséggel készülhetünk az UTC ellen. A lényeg, hogy ezzel a vereséggel még semmi sincs elveszve, van még lehetőségünk, arra hogy javítsuk a mai eredményt és javítsuk a mai teljesítményünket.